Rezervasyon

Kolayca rezervasyon yapın.


TELEFONDAN REZERVASYON

Otagtepe bulunan Fatih Korusu yanındaki Otağtepe Cafe & Restaurantta rezervasyon yapmak isterseniz Otağtepe Cafe iletişim numaralarından bize ulaşınız. Eşsiz boğaz manzarasının tadını Otagtepe Cafede çıkartın.

0(216) 465 20 99

0553 784 41 43

ÖZEL ETKİNLİK & ORGANİZASYON

En Özel anlarınız için Eşsiz Boğaziçi Manzaramız ve Farklı konseptlerimizle bu en özel anlarınızı unutulmaz bir deneyime dönüştürmeye hazırız. Düğün, davet, sünnet, kına, nişan, nişan sonrası yemek, doğum günü, yıl dönümü, evlilik teklifi veya nasıl bir organizasyon isterseniz geniş alana sahip tesisimizde hizzmete hazırız.

Currently there are no images assigned to this slideshow

The private

Mezzanine

Rosa's 50 seat room, "The Meazzanine Room" features a temperature-controlled wine cellar, displays of more wine and a private atmosphere. A semi-private room, "Barbaresco," is available for meetings, birthdays and other occasions.

Seat up to 50 guests

 

default

The dining

Crown

Overlooking the dining room and open kitchen, can seat up to 75 guests or a standing reception of 130 guests. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip.

Seat up to 75 guests

 

 

 

Düğün, Doğum Günü, Evlilik Teklifi, Mezuniyet gibi Özel Etkinlik ve Organizayonlarınız için ekibimizle (0216) 465 20 99 telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.